PD zyrtarizon kandidatin për Poliçanin
Partia Demokratike ka zyrtarizuar emrin që do të jetë kandidat në bashkinë e Poliçanit, në garën e zgjedhjeve lokale të 21 qershorit, përcjell Portali Albeu.

Në këtë bashki garues i PD-së është Florian Qama, ndërkohë ditën e sotme partia Demokratike ka zyrtarizuar dhe kandidaturën për bashkinë e Dibrës dhe të Sarandës. /albeu.com/
Shtuar më 19/04/2015, ora 13:44
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori