PD zyrtarizon kandidatët për Dibrën dhe Sarandën
Partia Demokratike ka zyrtarizuar edhe dy emra të tjerë përsa i përket garës për zgjedhjet lokale të 21 qershorit, përcjell Portali Albeu.

Në Bashkinë Dibër kandidon Ilir Krosi, kryebashkiaku aktual i Peshkopisë, ndërsa për Sarandën kandidon Kreshnik Bozho. /albeu.com/
Shtuar më 19/04/2015, ora 09:48

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori