PD vazhdon sulmet: Patozi i shërben Edi Ramës
Sekretari i Përgjithshëm i Partisë Demokratike, Gazmend Bardhi iu është bashkuar sulmeve të PD-së për krijimin e partisë së re ‘Bindja Demokratike’, ku sipas tij, Patozi ka vendosur t'i shërbejë Ramës me këtë parti.

Sipas tij, Patozi nuk artikuloi asnjë kundërshti për Ramën, por u mor vetëm më Partinë Demokratike

PD është e vendosur për të pamundësuar zgjedhje fallco në Shqipëri. Mesa duket, zoti Patozi ka vendosur që t’i shërbejë të kundërtës, pra të jetë pjesë e zgjedhjeve fallco dhe farsë në Shqipëri. Është zgjedhja e tij, shqiptarët dinë të gjykojnë.
Shtuar më 24/04/2019, ora 20:49
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori