PD tha se i kishte rënë parainfarkt, përgjigjet Rama
Klevis Balliu ka shpërndarë ditën e sotme një postim ku sipas të cilit, Kryeministri Rama ndodhej në spital pasi kishte pësuar parainfarkt.

Për këtë ka reaguar vetë Kryeministri i cili ka deklaruar se është shumë mirë dhe sigurisht ka ironizuar sipas tij "Kadrinjtë".

Postimi i plotë i Kryeministrit Edi Rama:

"Bëmë baba të të ngjaj! Mirë Kadriu i Bahrifalliut më paska çuar në spital me tërë kadrinjtë e portaleve,po ju o miq që merakoseni s'i keni hequr akoma kazanët nga ajfonat?! Nejse,sa dola nga studioja e Adit pas një dite larg qytetit,larg kadrinjve dhe rrëmetit, FLM për merakun", shkruan Rama. /albeu.com/
Shtuar më 17/03/2019, ora 23:52
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori