PD: Rama te nxjerre grate nga greva dhe te hyje vete
Albeu.com
Partia Demokratike ka reaguar sërish për grevën e PS-së duke i apeluar kreut të PS-së Rama që të nxjerrë gratë nga greva. Deputetja e PD-së, Arenca Trashani tha se rrezikimi i jetëve të nënave është pashpirtësi.
"Çadra është akuzë ndaj teje zoti Rama. Nxirri koleget tona nga greva. Rrezikimi i jetëve të nënave është pashpirtësi", u shpreh ajo.

Trashani theksoi se mos lejimi i mjekëve në çadra është makabre. "Rama të nxjerrë gratë e të hyjë vetë në grevë", u shpreh ajo.
Shtuar më 10/05/2010, ora 13:05
Tage: arkiv

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori