PD: Rama dhe Tahiri përdorin policinë për goditjen e ndërtimeve pa leje
Partia Demokratike deklaroi përmes ish-zevendesministrit të Brendshëm Arben Ristani se Kryeministri dhe Ministri i Brendshëm, me urdhra të pashkruara dhe antiligjore po përdorin Policinë e Shtetit për të goditur ndërtimet pa leje.

Kjo goditje sipas tij po bëhet në mënyrë selektive, pasi nuk po përfshihen ndërtimet pa leje të deputetëve socialistë Koço Kokëdhima dhe Sadri Abazi.
Shtuar më 09/10/2013, ora 17:46

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori