Del videoja, momenti i arrestimit të Stresit
PD nxjerr dokumentat: Ja pse dyshojmë se 863 mijë eurot janë të Tahirit (FOTO LAJM)

Pëlqej
Deputeti i PD Enkelejd Alibeaj akuzoi sot kryeministrin Edi Rama se po bën gjithcka “për të mbrojtur ushtarët e tij të lidhur me krimin dhe drogën”.

Alibeaj tha se versioni i Tahirit se iku në Gjermani për të qënë pranë babait të tij nuk qëndron.

Por jo vetëm kaq, ai ka bërë publike edhe dy dokumenta ku sipas tyre Kurum me vendim te posacem nuk pranonte transaksione kesh.

“863 mijë eurot e gjetura në makinën e biznesmenit Orest Sota nuk mund të përdoreshin për blerje hekuri nga kompania Kurum, pasi dokumentat zyrtare tregojnë se kjo kompani nuk mund të kryente asnjë transaksion me para kesh”-tha Alibeaj. /albeu.com/

Shtuar më 22/11/2017, ora 13:42
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori