PD përmirëson hartën (FOTO LAJM)

Foto nga mbledhja e sotme (10 Shtator 2013) e grupit parlamentar të PD-së. Harta është rregulluar.
Partia Demokratike ka përmirësuar hartën në sallën e mbledhjeve të selisë së saj pas kritikave të djeshme në media për përdorimin e hartës së gabuar.

Portali ALbeu kishte shkruar dje në lidhje me këtë skandal ndërsa sot ju sjellim 2 pamje, atë të sotmen e përmirësuar dhe të djeshmen, ku Kosova dukej pjesë e Serbisë.

Shikoni më sipër fotografitë. /albeu.com/
Shtuar më 10/09/2013, ora 18:27
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori