PD në protestë kundër Dakos: "Vartës i krimit" (FOTO LAJM)

Pëlqej
Që në orët e para të ditës, PD ka nisur një protestë para Bashkisë së Durrësit, për shkarkimin e kryetarit Vangjush Dako si garanti për lirimin e Lul Berishës, njohur si kreu i Bandës së Durrësit.

Me pankarta në duar, protestuesit e PD kërkojnë shkarkimin dhe hetimin e tij.

Pak më parë, kryedemokrati Basha e akuzoi Dakon se ka përdorur pushtetin dhe zyrën që i kanë besuar qytetarët e Durrësit, për të liruar nga burgu një kriminel, që ka vrarë dhe ka terrorizuar qytetarët e Durrësit. /albeu.com/
Shtuar më 19/12/2016, ora 10:10
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori