PD-LSI bëhen sërish bashkë, braktisin Konferencën e Kryetarëve
Ditën e sotme deputetët e LSI dhe PD-së kanë braktisur mbledhjen e Konferencës së Kryetarëve, teksa po diskutohej projekt/buxheti i vitit 2017.

Edmond Spaho tha se PD-ja nuk pranon të bëhet pjesë e fasadës e kësaj qeveri të lidhur me krimin.

Gjatë fjalës së tij përfaqësuesi i PS, Taulant Balla tha e i vjen keq për LSI që i shkon mbrapa PD-së.

Ministri Arben Ahmetaj tha se objektiv në mandatin e dytë mbetet rritja ekonomike me rreth 4,5 %. /albeu.com/
Shtuar më 31/10/2017, ora 10:35

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori