PD çon në Kushtetutese tre ligje
Partia Demokratike depozitON në Gjykatën Kushtetuese kërkesën për shpalljen antikushtetutese, të ndryshimeve në ligjin për KLD-në, Shkollën e Magjitraturës dhe Gjykatën Administrative.

Deputeti Eduard Halimi tha, se kjo eshte nje perpjekje e mazhorances per kapjen e sistemit te drejtesise ne vend.
Shtuar më 22/09/2014, ora 14:20

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori