PD çel zyrtarisht fushatën
Aleanca e djathtë "Për Punësim, Integrim dhe Mirëqënie" çel sot zyrtarisht fushatën. Kryeministri Sali Berisha përmes rrjetit social Facebook njofton se mitingu do të zhvillohet në sheshin "Nënë Tereza" në orën 19.30 të 13 majit.

Ndërkohë që sot kreu i qeverisë do të jetë edhe në Elbasan, ku do të marrë pjesë në inaugurimin e punimeve të hidrocentralit të Devollit. /albeu.com/
Shtuar më 13/05/2013, ora 10:14

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori