Pavaresia e Kosoves, luhet miqesorja Shqiperi-Kosove
Albeu.com
Për ndeshjen miqësore mes përfaqësueses së Kosovës dhe Shqipërisë, që do të zhvillohet më 17 shkurt në Prishtinë, në dy vjetorin e shpalljes së pavarësisë, do të hidhen në treg 20 mijë bileta.
Sipas Federatës Kosovare të Futbollit “biletat do të hidhen në treg duke filluar nga dita e sotme një biletë kushton 2 euro”. Të gjitha përfitimet nga kjo ndeshje do t’u dedikohen familjeve të prekura nga përmbytjet në veri të Shqipërisë.
Shtuar më 15/02/2010, ora 17:04
Tage: arkiv
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori