Patozi sulmon Bashën: Degradoi Partinë Demokratike
Pëlqej
Ish-deputeti demokrat Astrit Patozi me tone të ashpra ka reaguar rreth mbledhjes së Kryesosë së Partisë Demokratike ku u zhvilluar debate të ashpra.

Sipas Patozit, nuk ndodhi asgjë nuk nuk mund të pritej nga ana e kryetarit, Lulzim Basha

“Mbledhja ishte pasqyrë e degradimit të PD-së. Lulzim Basha tregoi se ka mentalitet bolshevik.

S’kemi pritur aspak të Basha të vepronte ndryshe.

S’është problem as kryetari dhe as lidershipi, por anëtarët. Janë të shumtë ata që duan një parti tjetër Demokratike”-ka thënë Patozi për mediat. /albeu.com/

Shtuar më 22/09/2017, ora 12:55
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori