Pasuritë kriminale, policia tregon rezultatet e bujshme (VIDEO)
Ditën e sotme Policia e Shtetit ka bërë një bilanc lidhur me punën që ka bërë përsa i përket operacionit të ndërmarrë për konfiskimet e pasurive të bëra në vend.

Në operacionin e quajtur “Vjeshtë 2017” policia ka treguar dhe shifrat e konfiskimeve për çdo objekt.

Në një njoftim të policisë dhe Ministrisë së Punëve të Brendshme janë konfiskuar deri tani:

•79 apartamente

• 25 njësi tregtare

• 84 automjete

• 26 aktivitete biznesi

• 1 pallat 11-katësh

• 2 anije peshkarexha

• 53.585 metra katrorë tokë/albeu.com/

Shtuar më 03/10/2017, ora 16:38

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori