Pastruesja u prish planet, arrestohen dy "skiftera" në Itali
Një grua 50-vjeçare, banuese në Lama di Reno, u gjen përballë me një hajduti që po përpiqej të hynteshtëpi nga dritarja që sapo e kishte thyer.

Personi dhe bashkëpunëtori i tij u larguan me shpejtësi me një Volksëagen Touran, ndërsa gruaja njoftoi menjëherë karabinierët e Marzabotto që arritën t’i arrestonin dy hajdutët, të identifikuar më pas si shqiptarë.

Në drejtimin e makinës ishte një 50-vjeçar, ndërsa personi që tentoi të hynteshtëpi është një 26-vjeçar. /albeu.com/
Shtuar më 31/07/2018, ora 16:41
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori