Pasi tha se Albin Kurti mund të eleminohet, kërkon falje anëtari i Nismës
Anëtari i Nisma Socialdemokrate, Haxhi Hoti, ka kërkuar falje publike pas komentimit në Facebook ku tha se Albin Kurti i ka dy opsione, ose ta lëshojë Kosovën ose mund të vritet.

Hoti ka thënë se ishte një gabim teknik dhe se nuk është qëndrim i subjektit që i takon, njofton Klan Kosova.

Ndaj këtij komentimi është distancuar edhe vet Nisma Socialdemokrate. Për t’u informuar më shumë rreth kësaj ngjarje, klikoni në linkun e mëposhtëm.
Shtuar më 28/12/2019, ora 22:03

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori