Pasi tha që s'do gjente burrë, Veliaj hedh foto e ndrysho mëndje për Ina Nukën
"Jemi të gjithë burra, i shkojnë sytë të martohet një burrë me një vajzë pa gishta?"

Ky koment i kryebashkiakut Erion Veliaj për policen Ina Nuka pas incidentit gjatë protestave ku ajo dëmtoi gishtat, tronditi opinionin publik.

Por muaj pas ngjarjes, dhe shërimit të efektives, Veliaj ka ndërruar mëndje.

Kryebashkiaku i Tiranës ka publikuar një foto me efektiven Ina Nuka gjatë ndeshjes Shqipëri-Francë, në "Air Albania".

"Air Albania Stadium – me Ina Nuken, policen me te mire ne vend! 🇦🇱🇦🇱,"- shkuan Veliaj krahas fotos. /albeu.com/

Shtuar më 18/11/2019, ora 19:48

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori