Pasi folën me Bashën, Lu dhe Arvizu takim dhe me Metën
Pasi zhvilluan një takim rreth orës 10:00 me Lulzim Bashën, dy diplomatët amerikanë, Donald Lu dhe Aleksander Arvizu i janë drejtuar Kryesisë së Kuvendit për t'u takuar me kreun e parlamentit, Ilir Meta.

Ish-ambasadori Arvizu tani mban postin e Zv/asistentit të Sekretarit të Shtetit në DASH.

Tema e takimit me Metën nuk është bërë publike, por në takimin që ata patën me Bashën./albeu.com/
Shtuar më 03/04/2017, ora 11:32
Tage: takim

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori