Pasi Rama e quajti "Naltmadhëri", replikon Kujtim Gjuzi
Pasi deputeti Gjuzi, e ndërpreu Ramën në fjalën e tij në kuvend, kryeministri e quajti atë "Naltmadhëri", dhe po ndërpritej prej tij.

Pasi ka marrë fjalën Gjuzi, ka shtuar se nëse kryeministri do të bisedojë seriozisht me të, të ccojë në burg të gjithë njerzit e tij.

Dhe i kërkoi që herë tjetër mos bëjë të tilla estrada me të.
Shtuar më 30/05/2019, ora 13:02
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori