Pasi ndau vajzën e Jozefina Topallit, Luis Ejlli bën deklaratën e papritur
Pëlqej
Një vit më parë qarkulloi me shpejtësi lajmi se Luiz Ejlli dhe vajza e Jozefina Topallit, Megi i kishin dhënë fund lidhjes së tyre disa vjeçare.

Thashethemet nisën nga fakti se çifti nuk ishin parë më bashkë dhe njëri-tjetrin e kishin fshirë nga rrjetet sociale.

Lajmi i ndarjes u konfirmua më vonë edhe nga vetë këngëtari në intervistat ku ishte i ftuar.

Megjithatë jeta e tyre private ende vazhdon të ketë interes e ditën e sotme vëmendjen e ka tërhequr një deklaratë e papritur nga ana e Luizit, Xing.

"Të gjesh një femër të sinqertë sot, është njëlloj sikur të gjesh Wifi në Gjirokastër pa passëord", shkruan këngëtari në foton e publikuar në Facebook, por pa bërë të ditur se kujt i dedikohej ky status. /albeu.com/


Shtuar më 20/07/2018, ora 08:13
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori