Pasi i gjuajti me çizme, Kryemadhi bën thirrje për të rrahur Ramën
Pëlqej
Monika Kryemadhi, kryetare e LSI-së është kthyer në një shtyllë të fortë brenda opozitës.

Gjatë protestës së kaluar Kryemadhi jo vetëm që mori pjesë por ishte edhe më aktive se çdo politikan tjetër brenda Kuvendit.

Të gjithë ne e kujtojmë skenën epike brenda Kuvendit ku Kryemadhi hoqi çizmet dhe qëlloi mbi Ramën.

Por si duket Kryemadhi s'ka ndërmend të ndalet me kaq?

Gjatë një vizitë në Vlorë, Krymadhi tha se protestat nuk kanë për qëllim të rrahin Edi Ramën, por duke shtuar se ajo dhe shumë të tjerë brenda Kuvendin kanë dëshirë t'a bëjnë këtë gjë.

“Për të rrahur Ramën ka sa të duash në Kuvend, madje edhe nga rradhët e socialistëve të tij, të cilët janë thellësisht të pakënaqur me qeverisjen e tij”, tha Kryemadhi. /albeu.com/

Shtuar më 13/01/2018, ora 11:57
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori