Pasaportat biometrike, nisin aplikimet në Athinë
Ministria e Brendshme shqiptare ka bërë të ditur se sot ka nisur aplikimi për tu pajisur me pasaporta biometrike në ambasadën e Shqipërisë në Athinë. Në ceremoninë e përurimit ishin të pranishëm edhe Ambasadori i Shqipërisë në Greqi Z. Dashnor Dervishi, funksionarë të Ministrisë së Punëve të Jashtme dhe Drejtori i Përgjithshëm i kompanisë "Aleat" Z. Jean Alain Jouan. /albeu.com/
Shtuar më 24/03/2011, ora 14:26

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori