Pasagjeri pëson arrest kardiak, anulohet fluturimi drejt Rinasit
Një ngjarje e pazakontë ka ndodhur gjatë mbrëmjes në aeroportin e Malpensas në Milano.

Një pasagjer i cili po bëhej gati të fluturonte me linjën Milano-Tiranë, ka pësuar arrest kardiak dhe për pasojë është shtyrë edhe fluturimi.

Avioni ishte parashikuar për tu nisur nga Milano në Tiranë në orën 20.00 ndërkohë që fluturimi është anuluar.
Shtuar më 20/10/2020, ora 23:23

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori