Pas varëses me diamant, Tahiri akuzohet se mori dhuratë syzet 5000 euroshe

Ish-kryeministri Berisha ka denoncuar sërish Tahirin.

Ai sipas mesazhit të një qytetari dixhital, ka marrë dhuratë nga Habilajt, syzet që kushtojnë 5 mijë euro.

Statusi i plotë:

Qytetari dixhital denoncon:
-Habilajt i blene Saje qorrit syze 5 mije euro! sb

“Pershendetje doktor. Keto syze qe posedon Saje “Qorri” jane te firmes se njohur Maybach, lloji hedonist, e cila cilesohet si firma me e shtrenjte ne bote dhe ku syzet optike kapin shifra marramendese nga 5000$ e siper.Lind pyetja: A mundet nje ish minister dhe nje deputet pa asnje te ardhur shtese pervec rroges te posedoje syze te tilla ? Prokuroria te hetoj se keto syze jane dhurate e Habilajve,anonim ju lutem”
Shtuar më 21/10/2017, ora 22:08
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori