Pas tre muajsh gjendet 26 vjecarja: U largova me dëshirë nga shtëpia
Kanë kaluar rreth tre muaj që nga dita kur një 26 vjecare u largua nga shtëpia pa dijeninë e askujt.

Ngjarja ka ndodhur në fshatin Katundi i Ri ne Elbasan dhe mësohet se kanë qenë familjarët ata që e kanë denoncuar rastin në polici.

POr policia ka arritur ta gjejë shtetasen me inicialet A.A e cila është larguar nga banesa e saj që me datë 17.04.2017">2017, dhe mësohet se është gjetur një ditë më parë, ku në polici ka deklaruar që është larguar me dëshirën e saj nga shtëpia.

Njoftimi i policise

Më datë 13.07.2017">2017, u gjet dhe ju dorëzua familjarëve shtetësia A.A, vjeç 26, banuese në fshatin Katundi i Ri, larguar nga banesa më datë 17.04.2017">2017, e cila deklaron se është larguar me dëshirën e saj. Materialet i kaluan Prokurorisë së Rrethit Gjyqësor Elbasan. /albeu.com/
Shtuar më 14/07/2017, ora 15:27

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori