Vetëm 50 vjeç, COVID-19 i merr jetën mamisë në Elbasan
Pas "Toyota Yaris", Salianji kërcënon Spiropalin: Kam dokument sekret për ty
Wshtë shoqëruar me debate të shumta mbledhja e Komisionit të Shëndetësisë, ku argument ishte kapja e një makina tip "Toyota Yaris" me miliona euro brenda.

Demokrati Ervin Salianji tha se kishte dokumente sekrete nga jashtë edhe për Elisa Spiropalin.

Debati
Spiropali: Nuk ka për të lënë njeri të besh sherr këtu

Salianji: Për ju kam një dokument nga Italian, por nuk do e nxjerr sot. Për ju zonjë, do e nxjerr një ditë tjetër, për familjarët dhe ju personalisht. Më lër të përfundoj që të mos merrem me atë që ke hall ti.

Spiropali: Kush jeni ju more, që paskeni dosje?
Shtuar më 25/06/2018, ora 12:06

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori