Pas tërmetit të fortë dhe shiut të rrëmbyer, çfarë do të ndodhë me motin?
Pëlqej
Tërmetet e reshjet e shiut na kanë surprizuar prej ditësh.

Pavarësisht se gjendemi në pikun e verës dhe pushimeve, këto dukuri kanë frikësuar pushuesit.

Po çfarë do të ndodhë me motin ditët e ardhshme?

Sipas Meteoalb, pjesa e dytë e javës, pas shirave të kësaj të marte, risjell dominim të motit të kthjellët thuasje në të gjithë vendin.

Temperaturat do të pësojnë rënie të lehta dhe graduale deri të enjten, më e ndjeshme rënia gjatë së mërkurës, por sërisht fundjava do të sjellë rritje të temperaturave duke bërë që maksimumi të kapërcejë vlerën 36°C. /albeu.com/
Shtuar më 18/07/2018, ora 13:58
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori