Pas takimit me Metën, Basha pret Kryemadhin në selinë e PD
Pas takimit me presidentin Meta, kreu i Partisë Demokratike Lulzim Basha pritet të takohet me Monika Kryemadhin Dhe shpetim Idrizin.

Ende nuk dihet konkretisht se për cfarë do të diskutohettakimin e tyre, por me siguri do të diskutohet zgjedhjet e 30 Qershorit dhe zhvillimet që do të mbajë opozita.

Takimi pritet të fillojë nga momenti në moment.

Ende nuk dihet se çfarë u diskutua në takimin e Metës dhe Bashës, pasi nuk pati një deklaratë për media. I vetmi reagim ishte ai i Metës, në Facebook teksa shprehej se duhet përgjegjshmëri dhe sjellje europiane nga të gjithë.

Shtuar më 27/06/2019, ora 12:40
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori