Pas rrahjes shfaqet për herë të parë Sait Dollapi (FOTO LAJM)

Një muaj pas protestës ku u godit me shkopinj gome dhe u lëndua rëndë në shpatull e gju, në kryeprotestës së 7 kombëtare të thirrur nga opozita është rishfaqur sërish Sahit Dollapi.

Sekretari organizativ i PD-së është parë këtë të dielë në kryeprotestës, pranë kordonit të policisë i cili qëndron në ballë të godinës së kryeministrisë.
Shtuar më 02/06/2019, ora 19:35
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori