Pas protestës, rrethohet me hekur Parku i Lojërave (FOTO LAJM)

Policia Bashkiake duket se është përgatitur më së miri për protestën e nesërme që u paralajmërua nga ana e Berishës dhe e Partisë Demokratike.

Pasi një grup i shoqërisë civile rrëzuan rrethimin sot të ParkutLiqenit, rreth e rrotull parkut u vendosën hekura.

Forcat policore kanë rrethuar zonën me hekur dhe jo me drurë, siç ishte më parë. /Albeu.com/


Shtuar më 21/02/2016, ora 23:35

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori