Pas përplasjeve qytetarja bën gjestin e madh ndaj policëve përballë Teatrit
Para godinës së Teatrit Kombëtar sot nuk ka pasur vetëm momente tensioni dhe shtyrje mes efektivëve të policisë dhe një grupi aktorësh e aktivistësh.

Pas tensioneve në orët e paradites, një qytetare u ka ofruar biskota efektivëve. Disa prej policëve i kanë pranuar, ndërsa qytetarja u është drejtuar duke u thënë se 'merre se nuk të mbyt, unë jam për teatrin'.
Shtuar më 24/07/2019, ora 19:04

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori