Pas paktit me Ramën, Basha fut aleatët në listat e PD
Pëlqej
Abonohu për lajmet me e-mail:
E-maili juaj:      Tani, kontrolloni e-mailin tuaj dhe konfirmoni abonimin!
Pas marrëveshjes së djeshme mes tij dhe kryeministrit Rama, e cila në thelb dëmton partitë e vogla në zgjedhje, Lulzim Basha ka vendosur sot që të fusë në lista të gjithë krerët e partive aleate duke shmangur kështu mos përfaqësimin e tyre në Kuvend.

Mësohet se vendimi më i rendësishëm me aleatët sot është pikërisht ky, gjë e cila pritet të shmangë tensionet në të djathtë. /albeu.com/
Shtuar më 19/05/2017, ora 14:03
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori