Pas ndarjes nga Mimoza, Seldi Qalliu bën deklaratën e bujshme (FOTO LAJM)

Kur askush nuk e priste Seldi Qalliu dhe Mimoza Shkodra, i dhanë fund fejesës së tyre.

Disa ditë më parë, Seldi foli për herë të parë për ndarjen nga partnerja, për të cilën tha se pavarësisht të gjithave, gëzonte respekt të veçantë.

Mirëpo vetëm disa ditë pas ndarjes, duket se përhapja e lajmit që bëri bujë në media e ka bezdisur këngëtarin, i cili ka filluar me deklaratat thumbuese në Instastory, shkruan xing.

"Janë disa njerëz specifikë në këtë botë që na duan aq shumë saqë i harrojnë 'hallet' e veta dhe merren me 'hallet' tona. Faleminderit që ekzistoni se pa ju do ishim shumë të qetë dhe s'do të kishim stres."- ka shkruar ai. /albeu.com/Shtuar më 21/09/2018, ora 10:40
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori