Pas marrjes së “timonit”, Edi Rama nis punën më 3 korrik
Kanë kaluar vetëm 5 ditë nga zgjedhjet e 25 qershorit dhe kryeministri Edi Rama ka nisur nga puna.

Mësohet se ai ka thirrur në një takim deputetët në kryeministri.

Takimi do të mbahet më 3 korrik e do të nisë rreth orës 11:00. Në mesazhin e dërguar, Rama bën me dije se nuk duhet të ketë asnjë mungesë nga ana e tyre.

“Asnjë mungesë në takim nuk do mirëkuptohet”,- ka deklaruar Rama. /albeu.com/

Shtuar më 30/06/2017, ora 11:54

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori