Pas Kukësit, lëkundje tërmeti ndjehen edhe në këtë qytet
Një tjetër lëkundje me magnitutë 4.6 ballë është ndier pak më parë në Dibër.

Kjo është lëkundja e dytë e ditës së sotme, ku rreth orës 14:00 goditja e parë u shënua në Kukës.

Lëkundjet kanë zgjatur disa sekonda kurse epiqendra ka qenë në Barrë të Kukësit, 18 km nga Kurbneshi dhe 15 km në veri-perëndim të Peshkopisë.


Shtuar më 19/01/2020, ora 14:44

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori