Pas fitores së thellë të PS-së, ja ku e kalon Nano këtë të dielë
Ish-kryeministri Fotos Nano gjendet në Shqipëri.

Ai gjendet në Shkodër dhe është parë në shoqërinë e bashkëshortes, Xhoana Nano.

I veshur sportiv, ai ka shijuar një drekë në një restorant të njohur të zonës

Kujtojmë këtu se ish-kreu i PS-së, u aktivizua publikishtmbështetje të kryeministrit Rama, pak para zgjedhjeve, me anë të disa statuseve dhe mesazheve virtuale, sa i takon marrjes së “timonit”. /albeu.com/

Shtuar më 02/07/2017, ora 16:40
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori