Pas emërimit nga Rama, Petrit Vasili dhe Ilir Meta shkojnë në Presidencë
Pas marrjes së emërimit si ministër Drejtësie, mësohet se Petrit Vasili i është drejtuar Presidencës sëbashku me kreun e Kuvendit, Ilir Meta.

Pak minuta më parë, Kryeministri Rama shkarkoi Ylli Manjanin nga posti i ministrit të Drejtësisë duke vendosur aty Petrit Vasilin. /Albeu.com/
Shtuar më 30/01/2017, ora 12:34

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori