Pas Elbasanit, FNSH dhe RENEA mësyjnë Vlorën
Forcate Speciale të policisë kanë zbarkuar në orët vona të mbrëmjes së djeshme në qytetin e Vlorës në kërkim të personave të inkriminuar.

Albeu.com mëson se aksioni parashikon kontrollin e makinave luksoze, pasurisë së personave të dyshuar se e kanë vënë atë në mënyrë të jashtëligjshme si edhe verifikimin e disa personave të dyshuar në qytet për trafiqe.

Një ditë më parë, forcat speciale mësynë në Elbasan duke ndaluar 27 persona dhe arrestuar vetëm një. /albeu.com/
Shtuar më 22/09/2017, ora 10:07

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori