Pas Elbasanit, FNSH blindon Vlorën
Njësia operacionale, FNSH dhe policia e Vlorës kanë nisur disa kontrolle në orët e para të mëngjesit të sotëm.

Kontrollet janë zhvilluar në qytet por janë shtrirë edhe pranë lumit të Vlorës të cilat njihen për kultivimin e lëndëve narkotike.

Aksioni është zhvilluar në vrazhdën e kontrolleve të mëparshme për kapjen e personave të shpallur në kërkim.
Shtuar më 15/06/2019, ora 10:39
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori