Partitë maqedonase kundërshtojnë propozimin për formimin e postit të nënkryetarit të Maqedoni
Albeu.com
Në Shkup partitë maqedonase kundërshtojnë propozimin BDI-së për formimin e postit të nënkryetarit të Maqedonisë, që do ta mbante një shqiptar.Partitë maqedonase të pozitës dhe opozitës kanë kërkuar që BDI të bëjë pauzë kur bëhet fjalë për kërkesat e shqiptarëve.
Shtuar më 20/07/2005, ora 20:04
Tage: arkiv

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori