Parlamenti mbyll punimet
Parlamenti ka mbyllur përkohësisht punimet e seancës plenare. Ilir Meta, ambasadorët Lu-Vlahutin dhe kryedemokrati Basha po negociojnë në zyrën e kryeparlamentarit. Edi Rama ka refuzuar të shkojë në takim.

Sakaq, nënkryetarja e Kuvendit, Valentina Leskaj tha se vijimi i Parlamentit do të njoftohet në një moment të dytë dhe kjo do të varet nga negociatat e Reformës në Drejtësi. /albeu.com/

Shtuar më 21/07/2016, ora 13:02

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori