Parashikimi i motit për sot, si do të vijojnë temperaturat
Këtë të enjte moti sdo të jetë me kthjellime dhe vranësira të pakta në zonat malore. Era do të jetë me drejtim Veriperëndim (NË) me shpejtësi 8-10 m/sek në bregdet.

Valëzimi do të jetë i forcës 4 me lartësi vale 0,5-1,0 metër në det të hapur.

Temperaturat do të jenë me rënie në mëngjes.

Temperaturat min dhe max:

Zonat malore -2/14°C

Zonat e ulëta 2/21°C

Zonat bregdetare 6/20°C.
Shtuar më 16/04/2020, ora 08:14

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori