Parandalohet tragjedia në Fier, dy vëllezërit përfundojnë pas hekurave
Policia e Fierit ka arrestuar dy vellezer pas një sherri që kanë pasur me njëri tjetrin, ku janë goditue me sende të forta.

Mësohet se shkak janë bërë konfliktet për shkaqe të pronësisë.

“Specialistët për Hetimin e Krimeve në Komisariatin e Policisë Fier, arrestuan në flagrancë shtetasit J. H., 59 vjeç dhe S. H., 61 vjeç, (vëllezër), banues në Peshtan Bregas, Fier, pasi për motive pronësie kanë goditur njëri tjetrin me sende të forta.

Materialet i kaluan Prokurorisë pranë Gjykatës së Shkallës së Parë Fier për veprën penale “Dhunë në familje””, njofton Policia e Fierit.
Shtuar më 26/11/2020, ora 10:06

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori