Papadopulu: "Emri", shpresojme brenda qershorit
Albeu.com
Ambasadorja greke në Maqedoni, Aleksandra Papadopulu ka deklaruar se shpreson që deri në qershor do të arrihet zgjidhja për çështjen e emrit. “Të gjithë ne po punojmë me shpresën se do të ketë progres dhe ...... se zgjidhja do të arrihet”, ka pohuar diplomatja greke gjatë një fjalimi në universitetin FON.
Shtuar më 19/05/2010, ora 19:25
Tage: arkiv

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori