Papa Francesku, fotografi me flamurin shqiptar
Në prag të vizitës së shumëpritur të Papës në vendin tonë, Papa Françesku ka realizuar një foto me flamurin shqiptar. Bashkë me Papën kanë pozuar edhe dy motra kishtare dhe disa vajza të veshura me bluza kuq e zi.

Fotoja ka bërë xhiron në rrjetet sociale dhe media të ndryshme. Papa do të vizitojë Shqipërinë më 21 shtator. /albeu.com/
Shtuar më 08/09/2014, ora 10:07

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori