Panik në urbanin e Tiranës së Re, fatorinoja godet me grusht 68-vjeçarin
Qe zenkat ne urbanet e Tiranes me qytetareve e fatorinos jane pothuajse te perditshme, kete e dine te gjithe ata qe perdorin ne kryeqytet transportin publik te cfaredolloj linje.

Por nje dite me pare, rasti i radhes i sherrit ishte ne urbanin e Tiranes se re.

Sipas Policise se Tiranes, shtetasi M.V 68-vjeç, banues në Tiranë, kallëzon se, në linjën e autobusit Tirana e Re, është goditur me grusht nga fatorinoja.

Blute po punojne për identifikimin dhe kapjen e autorit, ne baze te Nenit 90 te Kodit Penal. /albeu.com/
Shtuar më 25/07/2017, ora 20:00

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori