Tension në Tiranë, apartamenti përfshihet në flakë
Kati i fundit i një pallati është përfshirë nga flakët. Zjarri ka rënë në katin e tetë të një pallati në zonën e njohur si “Don Bosko” në kryeqytet.

Mësohet se zjarri ka rënë pak minuta më parë. Policia njofton se zjarri ka rënë në një banesë në pronësi të M.Ç., 60 vjeç, ndërsa fatmirësisht nuk ka të lënduar në njerëz.

Njoftimi i policisë

Më datë 21.06.2020, rreth orës 17:30, në rrugën “Don Bosko”, ka rënë zjarr në katin e fundit të baneses në pronësi të shtetasit M.Ç., 60 vjeç, ku nuk ka të lënduar në njerëz, por vetëm deme materiale.

Sherbimet e zjarrfikses ndodhen në vendngjarje, të cilat po bëjnë të mundur fikjen e zjarrit.

Grupi hetimor dhe shërbimet e Policisë ndodhen në vendngjarje dhe vijon puna për zbardhjen e rrethanave të ngjarjes. /albeu.com/
Shtuar më 21/06/2020, ora 18:05

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori