Panik në të gjithë globin, Facebook dhe Instagram alarmojnë përdoruesit
Rënia e Facebook dhe Instagram ka shkaktuar një panik dhe shok në të gjithë rrjetin në mbarë botën.

Përdoruesit nuk mund të bëjën asnjë veprim me llogaritë e tyre duke shkaktuar probleme edhe në faqet e bizneseve që janë në këto rrjete sociale.

Prej më shumë se një orë, ky problem është hasur më shumë në zonën e Europës duke përfshirë edhe përdoruesit e rrjeteve sociale në Shqipëri.

Deri më tani nuk ka sqarime nga rrjetet sociale për problemin.

Interneti është duke e shfrytëzuar rrjetin sociale Tëitter, për t’u ankuar e për të kuptuar, se nuk është problemi vetëm tek ata. /albeu.com/
Shtuar më 13/03/2019, ora 18:29

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori