Panik në Shkodër, zjarri masiv shpërthen municionet në repartin ushtarak
Një zjarr masiv ka rënë ditën e sotme në repartin ushtarak në Bushat të Shkodrës.

Nga raportimet e para mësohet se si pasojë e zjarrit të madh disa municione kanë shpërthyer duke shkaktuar panik.

Por jo vetëm kaq, flakët e zjarrit po rrezikojnë edhe disa banesa në zonën përreth.

Policia dhe zjarrfikësit janë në vendngjarje dhe po luftojnë me flakët. /albeu.com/Shtuar më 01/09/2017, ora 13:27

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori